Witamy w Feels Like Home in Poznań!

Przez / 11th Styczeń, 2017 / Bez kategorii / Brak komentarzy

Witamy w Feels Like Home in Poznań.

Obecnie mamy możliwość gościć Państwa w czterech apartamentach o nazwie: Dąb, Teak, Bambus i Merbau, nowych, wykończonych z najwyższą starannością aby były one dla Państwa wygodne i przytulne.
Położenie nieruchomości gwarantuje łatwy dostęp do najciekawszych miejsc w Poznaniu – do miejsc turystycznych, rekreacyjnych jak i biznesowych. Doskonałe lokalizacje mieszkań umożliwią Państwu wygodny i bezproblemowy dojazd w każdy zakątek Poznania.
Dla osób podróżujących w celach biznesowych zapewniamy dostęp do Wi-Fi a także wygodne miejsce pracy. Zaś dla rodzin z dziećmi jesteśmy gotowi wyposażyć apartamenty w niezbędne meble dla komfortowego i bezpiecznego pobytu naszych najmodszych gości.
Nasze doświadczenie w branży hotelarskiej jak i turystycznej przełożyło się na przygotowanie apartamentów odpowiadających zachodnioeuropejskim standardom.
Jesteśmy pewni, że jak raz skorzystają Państwo z naszych usług, będziecie chcieli wrócić. Dołożymy wszelkich starań abyście się czuli u nas jak w domu. Zapraszamy!

Zespół Feels Like Home in Poznań.